Τα αποτελέσματα σχολικών αγώνων ανωμάλου δρόμου

Πραγματοποιήθηκαν με μεγάλη επιτυχία την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου  2016 οι σχολικοί αγώνες ΑθλοΠΑΙΔΕΊΑΣ Δρόμου   σε Ανώμαλο Έδαφος μαθητών – τριών Λυκείων, Γυμνασίων και Δημοτικών περιοχής Βέροιας σχολικού έτους 2016 – 17, που διοργάνωσε το γραφείο Φυσικής Αγωγής, της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας στο Άλσος Φράγματος Αλιάκμονα.

Στους αγώνες έλαβαν μέρος  90 μαθητές/τριες Λυκείων-Γυμνασίων και 139 μαθητές/τριες Δημοτικών Σχολείων ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ. Στους νικητές δόθηκαν μετάλλια και αναμνηστικά διπλώματα.

H Δ/ντρια Β/θμιας Εκπαίδευσης Aναστασία  Ε. Μαυρίδου  και ο  Δ/ντής Α/θμιας Εκπαίδευσης Διαμαντόπουλος Διονύσιος συγχαίρουν  τους  μαθητές/τριες των Σχολείων της Ημαθίας, για την συμμετοχή, το ήθος   και τις επιδόσεις τους. Στους  αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος παραβρέθηκαν ο Αντιδήμαρχος καθαριότητας Παπαδόπουλος Βασίλειος του οποίου η συνδρομή στο να είναι καθαροί οι χώροι του Άλσους ήταν άμεση και αποτελεσματική, ο Αναπληρωτής Δ/ντής Β/θμιας Εκπαίδευσης Θεοτοκίδης Πασχάλης, ο Αναπληρωτής Δ/ντής Α/θμιας Εκπαίδευσης Γκιορτζής Εμμανουήλ οι οποίοι έκαναν και τις απονομές στους αθλητές-τριες.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ δΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

Αριθμός Αθλητών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

σειρά αφίξεως

επίδοση

101

ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΡΟΔΗ

13ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

01η

2,47

144

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

02η

2,55

146

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

03η

3,01

160

ΚΙΟΣΑ ΣΑΡΑ

ΔΗΜ. ΔΙΑΒΑΤΟΥ.

04η

3,02

57

ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΑΝΝΑ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

05η

3,03

108

ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

06η

3,04

43

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

07η

3,04

26

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

08η

3,05

109

ΦΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

09η

3,06

32

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

10η

3,07

18

ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

11η

3,08

157

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ.

12η

3,09

120

ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

13η

3,10

79

ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

14η

3,11

8

ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

15η

3,12

67

ΜΗΤΣΙΑΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

16η

3,13

69

ΛΑΖΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

17η

3,14

70

ΞΥΝΑΔΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΥΠΑΤΙΑ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

18η

3,15

40

ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

19η

3,15

76

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

20η

3,18

39

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΗ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

21η

3,19

156

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ.

22η

3,20

29

ΜΗΤΡΙΝΤΟΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

23η

3,21

7

ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

24η

3,22

78

ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

25η

3,23

68

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

26η

3,24

28

ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

27η

3,25

66

ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

29η

3,26

123

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΧΡΥΣΑ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

30η

3,28

9

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

31η

3,29

31

ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

32η

3,31

52

ΔΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

33η

3,33

54

ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

34η

3,34

145

ΚΟΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

35η

3,34

138

ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

37η

3,36

154

ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ.

37η

3,40

92

ΣΑΡΑΦΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

39η

3,41

136

ΚΑΦΕΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

41η

3,41

87

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

42η

3,43

137

ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

43η

3,45

134

ΠΙΕΤΡΙ ΠΑΟΛΑ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

44η

3,47

77

ΓΚΑΤΖΙ ΜΕΛΙΝΑ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

45η

3,48

20

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

46η

3,49

135

ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

47η

3,54

147

ΤΑΪΛΑΧΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧ.

48η

4,02

10

ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

49η

4,03

6

ΜΟΥΡΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

50η

4,09

19

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

51η

4,10

102

ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

13ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

52η

4,11

56

ΤΣΑΓΓΕΡΑ ΑΝΝΑ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

53η

4,12

118

ΜΠΙΖΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

54η

4,34

89

ΚΡΕΞΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

55η

4,35

42

ΓΚΕΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΛΑ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

56η

4,53

93

ΣΙΟΥΡΔΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

57η

4,54

121

ΜΠΑΧΙΤΙ ΕΜΙ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

58η

5,15

158

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ.

59η

5,41

119

ΠΕΪΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

60η

5,42

112

ΖΑΪΜΙΔΟΥ-ΑΒΕΡΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

61η

5,45

159

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ.

62η

5,51

110

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

63η

5,59

111

ΧΑΤΖΗΜΑΣΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

64η

5,65

88

ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΑ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

65η

5,73

17

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

66η

5,86

16

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

67η

5,96

Στο ομαδικό Κοριτσιών πρώτη θέση πήρε το 5ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 9ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας και την τρίτη θέση το 3ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΥΣΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ δΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

Αριθμός Αθλητών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

σειρά αφίξεως

επίδοση

81

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

01ος

2,29

113

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

02ος

2,39

114

ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

03ος

2,43

47

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

04ος

2,44

58

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

05ος

2,45

23

ΛΑΦΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

06ος

2,47

149

ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ

07ος

2,48

1

ΤΣΕΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

08ος

2,51

62

ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

09ος

2,56

25

ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

10ος

2,54

2

ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

11ος

2,56

95

ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

12ος

2,57

12

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

13ος

2,59

103

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

14ος

3,01

11

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

15ος

3,02

72

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

16ος

3,04

3

ΚΟΛΜΠΟΥΤΣΑΙ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

17ος

3,06

115

ΔΟΥΚΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ

16ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

18ος

3,07

14

ΧΟΧΛΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

19ος

3,08

148

ΤΟΥΣΑ ΕΡΙΟΝ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ

20ος

3,09

59

ΣΑΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

21ος

3,1

82

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓ.

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

22ος

3,12

71

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΥΡΙΟΣ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

23ος

3,46

75

ΥΓΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

24ος

3,55

33

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

25ος

3,66

141

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

26ος

3,78

15

ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

27ος

3,98

64

ΜΕΝΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

28ος

4,01

24

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

29ος

4,02

126

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

30ος

4,03

104

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

31ος

4,11

61

ΚΟΡΙΤΣΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

32ος

4,15

96

ΔΕΣΗ ΚΛΑΪΝΤΗ

13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

33ος

4,22

35

ΝΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

34ος

4,23

74

ΣΑΡΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

35ος

4,26

86

ΑΜΠΡΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

36ος

4,31

153

ΜΠΟΥΝΤΑΝΙ ΑΛΕΑΝΤΡΟ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ

37ος

4,32

51

ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

38ος

4,33

22

ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

39ος

4,55

34

ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

40ος

4,56

105

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

41ος

4,77

49

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΡΜΗΣ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

42ος

4,88

21

ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

5o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

43ος

4,89

5

ΤΣΟΥΧΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

44ος

4,92

94

ΜΠΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

45ος

4,96

50

ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

8o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

46ος

4,99

99

ΝΤΟΥΦΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

47ος

5,02

142

ΚΑΡΑΔΗΣΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

48ος

5,25

143

ΚΑΤΣΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

49ος

5,56

130

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

50ος

5,59

73

ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

51ος

5,66

36

ΖΗΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

52ος

5,68

140

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

3ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

53ος

5,88

131

ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

54ος

5,89

4

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

55ος

5,95

85

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

56ος

5,99

37

ΖΔΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

57ος

6,02

152

ΚΡΕΜΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ

58ος

6,03

106

ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

59ος

6,55

13

ΛΙΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

60ος

6,59

84

ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

12o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

61ος

6,61

100

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΡΥΦΩΝ

13o ΔΗΜ. ΒΕΡΟΙΑΣ

62ος

6,69

107

ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

14ο ΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ

63ος

6,75

133

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΔΗΜ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

64ος

6,88

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 9ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 2ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας και την τρίτη θέση το 1ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ γυμνασιων ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

Αριθμός Αθλητών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

σειρά αφίξεως

επίδοση

35

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

4ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1

8'37''

56

ΜΕΛΙΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

2

9'41''

36

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ

4ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

3

10'10''

Στο ομαδικό Κοριτσιών πρώτη θέση πήρε το 4ο Γ/σιο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 3ο Γ/σιο Βέροιας, και την τρίτη θέση το 3ο Γ/σιο Μακροχωρίου.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ γυμνασιων ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

Αριθμός Αθλητών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

σειρά αφίξεως

επίδοση

10

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

1

11.22

40

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

5ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

2

11.29

7

ΒΕΝΙΑΜΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΓΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

3

11.31

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 2ο Γ/σιο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 3ο Γ/σιο Βέροιας, και την τρίτη θέση το 3ο Γ/σιο Μακροχωρίου.                                                                                           

ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

Α/Α

Αριθμός Αθλητών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Έτος γέννησης

σειρά αφίξεως

επίδοση

3

13

ΝΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

1

9,22

5

15

ΠΙΣΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

2

9,46

4

14

ΖΗΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

3

11,42

Στο ομαδικό Κοριτσιών πρώτη θέση πήρε το 3ο Λύκειο Βέροιας.

ΚΑΤΑΤΑΞΗ   ΜΑΘΗΤΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

Α/Α

Αριθμός Αθλητών

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

Έτος γέννησης

σειρά αφίξεως

επίδοση

2

2

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

1o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

1

10'03''

15

22

ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

5o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

2

10'50''

8

10

ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3o ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

3

11'03''

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 3ο Λύκειο Βέροιας, την δεύτερη θέση πήρε το 1ο Λύκειο Βέροιας και την Τρίτη θέση πήρε το 2ο Λύκειο Βέροιας.

 

Share this article

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Το Sportorama.gr

Μέσα απο το Sportorama.gr έχετε πλέον τη δυνατότητα να ενημερώνεστε καθημερινά με τον πιο έγκυρο, έγκαιρο και αποτελεσματικό τρόπο για όλα τα αθλητικά γεγονότα στον χώρο του Ν. Ημαθίας και όχι μόνο. Σκοπός μας είναι να μπορέσει όλη η αθλητική κοινωνία να προβάλει τις εκδηλώσεις της, να περάσει τα δικά της μηνύματα, να ενημερώσει τους χρήστες που θα το επισκέπτονται καθώς και να εκφράσει τυχόν παράπονα ή προβλήματα.

Τελευταια Νεα

Τα πιο Δημοφιλη...

Social Media