Ποιούς αθλητές βράβευσε ο Δήμος Βέροιας

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα του Σαββάτου (14/10/2017) η τελετή απονομής εύφημης μνείας και επαίνων σε φορείς, εθελοντές, διακριθέντες αθλητές και επιτυχόντες μαθητές από το Δ. Βέροιας, στο πλαίσιο των εορταστικών εκδηλώσεων των ελευθερίων της Βέροιας. Τις απονομές έκαναν ο Δήμαρχος Βέροιας Κώστας Βοργιαζίδης, αντιδήμαρχοι και πρόεδροι νομικών προσώπων και επιτροπών, καθώς και εκπρόσωποι της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας. 

Αναλυτικά οι βραβευθέντες (σύμφωνα με στοιχεία από το Δ. Βέροιας): 

Απονομή ΕΠΑΙΝΩΝ

ΑΜΟΤΟΕ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)
ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN
Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
*  ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΑ 200Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΛΥΚΕΙΩΝ 2017,
 ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΩΝ (Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 28 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ)

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΜΕΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2017
ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2Η ΘΕΣΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  3Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3Η ΘΕΣΗ  ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ 2Η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΜΕΑ

ΖΟΝΝΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
       ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2017
ΚΟΛΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΛΑΝΟΥΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ «ΑΙΓΕΣ»
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2Η ΘΕΣΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2017
ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5 ΧΛΜ ΚΑΙ ΣΤΑ 10 ΧΛΜ. ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ)
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ
ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΕΑΡΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ SPECIAL OLYMPICS ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 18-22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ
ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ
ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ KAΤΗΓΟΡΙΩΝ 2016-2017
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Η ΘΕΣΗ  ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ, 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΝΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016-2017
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ ΑΝΣΑΜΠΛ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ:
ΒΕΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΜΗΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΤΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ  : ΧΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΣΑΝΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΤΙΒΟΣ 
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 200 Μ ΚΑΙ 400Μ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΕΠΙΣΗΣ 5Ος ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 4Χ400 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ 21Ος ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ)
ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 110Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΒΑΔΗΝ 10ΧΛΜ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΒΑΔΗΝ
ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΠΤΑΘΛΟ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000Μ ΣΤΙΠΛ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000 ΣΤΙΠΛ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 100Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
ΣΤΑΜΟΣ ΤΑΣΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 1000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 
ΣΤΑΜέΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 50000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 3000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ –ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΜΕΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ
ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ
ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΝΤΑΓΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΔΥΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ  ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ


ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
10-12
ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ 
ΣΑΡΑΦΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΣΙΜΟΝΚΑ ΤΣΒΕΤΕΛί ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΦΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

12-14
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΙΛΙΝΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ
ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑ ΜΕΡΟΠΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

14-16
ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ
ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΠΑΛΝΤΟΥΒΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  
ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
     ΑΣΗΜΕΝΙΟ 10-12
ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ
     ΧΡΥΣΟ 12-14 
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ


ΡΥΘΜΙΚΗ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ –ΚΛΙΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΣΑΜΠΛ
ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙ-ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΙΣ ΚΟΡΙΝΕΣ- 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ-ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ- 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ,ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3Η ΘΕΣΗ 
ΚΕΡΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ
ΝΑΤΣΟ ΜΑΡΙΑ
ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΝΤΟΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΝΟΥΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ
ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 1Η ΘΕΣΗ
ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΖΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄1Η ΘΕΣΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΑΠΡΑΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 
ΚΑΤΡάΝΑΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΩΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :ΣΑΡΑΦΗΣ ΚΥΡΟΣ

ΚΙCK BOXING
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ
ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

Α.Σ. ΚΑΡΑΤΕ ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΑΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΩΝ
ΧΡΥΣΟ 
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΜΠΑΛΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΧΑΛΚΙΝΟ
ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΣΑΜΨΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΧΡΥΣΟ
ΠΑΝΕΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΚΛΕΒΑΡ ΠΑΡΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ- ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1Η ΘΕΣΗ 3 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (14 ΕΤΩΝ) ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ  ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ (16 ΕΤΩΝ)
ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΑΓΟΡΙΩΝ (14 ΕΤΩΝ)

ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ  ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΙΝΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΘΕΝΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΜΟΝΟΥ ΚΑΙ 2 ΦΟΡΕΣ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2Η ΘΕΣΗ ΔΙΠΛΟΥ ΑΓΟΡΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2Η ΘΕΣΗ ΜΟΝΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


Α.Σ. ΗΜΑΘΙΩΝ
ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ
ΧΡΥΣΟ
ΦΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΥΡΣΗΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΙ 1Η ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΜΠΟΥΤΖΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ  ΠΑΝΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ, ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ
ΑΣΗΜΕΝΙΟ
ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΤΣΙΛΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ
ΚΑΡΑΣΣΑΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΜΠΙΛΕΚΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ


ΚΑΠΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΧΑΛΚΙΝΟ
ΦΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ
ΜΠΟΒΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΖΑ
22Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ ΑΥΓΗ 3Η ΘΕΣΗ ΚΑΤΩ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΚΑΙ ΑΓΩΝ ΗΜΙΕΠΑΦΗΣ
ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΗΡΩ 1Η ΘΕΣΗ  ΚΑΙ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΣΧΟΛΗ ΧΟΡΟΥ ΣΟΦΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ
VERIA DANCE 2017 (ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΟΡΟΥ ΜΕ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ-ΔΙΟΡΓΑΝΩΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ)
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 14-16               3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΖΙΜΑΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΟ ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΑΤΟΜΙΚΟ
ΚΟΥΘΟΥΡΗ ΕΛΛΗ
ΧΑΝΕΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΠΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΡΟΣία
ΚΟΛΒΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΚΥΒΕΝΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΑΝΗ
ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΚΑΣΑΠΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 8-10      3Ο ΒΡΑΒΕΙΟ
ΖΗΣΕΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΑΖΑΚΛΙΔΟΥ ΕΥΑ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΖΙΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΣΙΟΥΝΤΑ ΓΑΡΙΦΑΛΙΑ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 17 Οκτωβρίου 2017

Share this article

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Το Sportorama.gr

Μέσα απο το Sportorama.gr έχετε πλέον τη δυνατότητα να ενημερώνεστε καθημερινά με τον πιο έγκυρο, έγκαιρο και αποτελεσματικό τρόπο για όλα τα αθλητικά γεγονότα στον χώρο του Ν. Ημαθίας και όχι μόνο. Σκοπός μας είναι να μπορέσει όλη η αθλητική κοινωνία να προβάλει τις εκδηλώσεις της, να περάσει τα δικά της μηνύματα, να ενημερώσει τους χρήστες που θα το επισκέπτονται καθώς και να εκφράσει τυχόν παράπονα ή προβλήματα.

Τελευταια Νεα

Τα πιο Δημοφιλη...

Social Media