Βράβευση αθλητών διοργανώνει η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας και ο Δήμος Νάουσας

Eορταστική εκδήλωση βράβευσης των αθλητών και των αθλητριών που διακρίθηκαν στους πανελληνίους αγώνες στίβου το 2017 διοργανώνει η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Κεντρικής Μακεδονίας και ο Δήμος Νάουσας. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στον πολυχώρο "Χρήστος Λαναράς - Αίθουσα Βέτλανς" την Κυριακή 21 Ιανουαρίου στις 11.30πμ. Οι αθλητές και οι αθλήτριες που θα τιμηθούν είναι:

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ

ΔΙΑΚΡΙΣΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

   1

ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ      2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΜΙΧΕΡΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜ.

2

ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

        400

200

400

4 Χ 400

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ 

 1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΝΕΩΝ

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

3

XINTΑΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ

110 ΕΜΠ

60 ΕΜΠ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

4

ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ

50000 ΒΑΔΗΝ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ    

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

5

ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΦΑΙΡΑ

ΔΙΣΚΟΣ

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ   3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ           

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ Δ. ΝΟΥΣΙΛΑΖΟΥ Ι.

6

ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΗΚΟΣ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ              

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤ.

7

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3000 ΦΕ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ           1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ         

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

8

ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΦΥΡΑ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                       1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΕΦΗΒΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΕΦΗΒΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

9

ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΕΠΤΑΘΛΟ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ     

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΗΝΑΣ ΚΥΡ.

10

ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΔΕΚΑΘΛΟ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΩΝ                      

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ

11

ΓΟΥΛΑΡΑΣ  ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ

110 ΕΜΠΟΔΙΑ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

12

ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΚΟΝΤΙΟ

ΣΦΑΙΡΑ

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ       2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΠΑΙΔΩΝ

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ.

13

ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ

4 Χ 100

200

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ      

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

14

ΡΕΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

4 Χ 100  100 ΕΜΠ

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

15

ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ

4 Χ 100

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ     

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣ.

16

ΧΑΛΕΠΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦ.

4 Χ 100

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ     

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

17

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

10000 ΒΑΔΗΝ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ 

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

18

ΖΩΤΟΥ  ΕΛΕΝΗ

ΣΦΥΡΑ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ      2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

19

ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

10000 ΒΑΔΗΝ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ  

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

20

ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΦΥΡΑ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ  

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΕΦΗΒΩΝ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

21

ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΕΚΑΘΛΟ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΕΦΗΒΩΝ 1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ

22

ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ

4000Μ ΑΝ.

5000Μ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΩΝ ΠΟΛΕΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

23

ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΦΥΡΑ

1η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΝΕΟΤΗΤΑΣ

ΑΙΑΣ ΚΙΚΛΚΙΣ

ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΧΑΡ.

24

ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ

ΣΦΥΡΑ ΔΙΑΣΚΟΣ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

25

ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΜΗΚΟΣ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ.

26

ΤΣΙΑΜΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΠΤΑΘΛΟ

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ

ΖΟΥΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤ.

27

ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ

4 Χ 400

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧ.

28

ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ

4 Χ 400

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧ.

29

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

4 Χ 400

                300 ΕΜΠ

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΜΑΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚ.

30

ΣΤΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

4 Χ 400

2η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΦΩΚΑΪΔΗΣ ΠΡΟΚ.

31

ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ  ΙΛΖΕ

ΕΠΤΑΘΛΟ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ

32

ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

100

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧ.

33

ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΠΟΛΑΣ ΑΝΤ.

34

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

110 ΕΜΠ 100 ΕΜΠ

ΜΗΚΟΣ

3ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝ         1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ ΄               2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΓΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΜ.

35

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

800          1000

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1η  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ

36

ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

400 ΕΜΠ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΙΝΑ

37

ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΞΕΣ

    600

1ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄

ΓΑΓ ΚΙΛΚΙΣ

ΜΗΝΑΡΕΤΖΗΣ ΚΩΝ.

38

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕΝΤΑΘΛΟ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡ.

39

ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΞΑΘΛΟ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄

ΑΟ  ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ

ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

40

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΦΥΡΑ ΔΙΣΚΟΣ

2ος ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄            

ΓΣ  ΜΑΝΔΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝ.

41

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

100 ΕΜΠΟΔΙΑ

2Ος  ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΠΑ΄

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

42

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ

3000 ΒΑΔΗΝ

2η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

43

ΠΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ

80

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΓΥΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΜ.

44

ΤΣΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΥΨΟΣ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΕΔΕΣΣΑΪΚΗ ΓΕ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΧΡ.

45

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΥΨΟΣ

3η ΠΑΝ/ΝΙΚΗΣ ΠΚΑ΄

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ.

46

ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΒΑΔΗΝ

ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ  ΚΥΠΕΛΟ ΒΑΔΗΝ                              ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΙ ΒΑΔΗΝ

ΑΠΣ                  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚ

Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 07 Ιανουαρίου 2018

Share this article

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Το Sportorama.gr

Μέσα απο το Sportorama.gr έχετε πλέον τη δυνατότητα να ενημερώνεστε καθημερινά με τον πιο έγκυρο, έγκαιρο και αποτελεσματικό τρόπο για όλα τα αθλητικά γεγονότα στον χώρο του Ν. Ημαθίας και όχι μόνο. Σκοπός μας είναι να μπορέσει όλη η αθλητική κοινωνία να προβάλει τις εκδηλώσεις της, να περάσει τα δικά της μηνύματα, να ενημερώσει τους χρήστες που θα το επισκέπτονται καθώς και να εκφράσει τυχόν παράπονα ή προβλήματα.

Τελευταια Νεα

Τα πιο Δημοφιλη...

Social Media