Έμειναν στο 0-0 Βέροια και Αγκαθιά

Ισόπαλοι 0-0 αναδείχθηκαν Βέροια και Αγκαθιά αφού καμία από τις δυο ομάδες δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει τις ευκαιρίες που δημιούργησαν, ειδικά η ομάδα της Αγκαθίας η οποία έχασε πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο.

Η Αγκαθιά στο 23ο λεπτό κέρδισε πέναλτι αλλά ο Κοντογουλίδης είπε όχι στον Σουκια κρατώντας έτσι το 0-0. Η Βέροια από την πλευρά της δημιούργησε μια ευκαιρία στο 41' αλλά του σουτ  του Χατζάρας έφυγε άουτ ενώ μέχρι το και το τέλος του παιχνιδιού το παιχνίδι ήταν ισορροπημένο, χωρίς ιδιαίτερες φάσεις. Στο 88' η Βέροια ζήτησε πέναλτι σε μαρκάρισμα πάνω στον Μουρατίδη, αλλά ο διαιτητής έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι.

ΑΓΚΑΘΙΑ: Τόλιος, Λιόλιος, Αβραμόπουλος, Ζαρογιάννης (96' Πατσιαβούρας), Σούκιας (80' Κίτσας Ε), Χατζόπουλος, Τριανταφυλλίδης, Κασαπίδης, Κίτσας Λ., Γκελοσάνι (92' Γιαννόπουλος), Προβατίδης (65' Μούδιος).

ΒΕΡΟΙΑ: Κοντογουλίδης, Μουχάλης, Κυριακίδης, Μουρατίδης, Μαραγκός, Μπακάλης, Σκαθαρούδης (82' Καράμπελας), Μπλέτσας (68' Τσικόπουλος), Κανούλας, Ταϊρης, Χαντζάρας (78' Μυλωνάς).