Προκριματικοί ρυθμικής στη Βέροια, LIVE στο Sportorama.gr

Στο «Φιλίππειο» κλειστό γυμναστήριο Βέροιας , θα διεξαχθούν το τριήμερο 8-10 Ιουνίου 2018 οι προκριματικοί αγώνες ρυθμικής γυμναστικής , Δ΄ κατηγορίας (παγκορασίδων) Β΄ και Δ’ Περιφέρειας που διοργανώνει η «Ελληνική Γυμναστική Ομοσπονδία» (Ε.Γ.Ο.) σε συνεργασία με την Περιφερειακή Ενότητα Ημαθίας, το ΚΑΠΑ Δήμου Βέροιας και το τμήμα ρυθμικής γυμναστικής του Α.Π.Σ Φιλίππου Βέροιας.

Στους αγώνες θα λάβουν μέρος αθλήτριες από τους συλλόγους: Α.Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, Α.Ο.Ρ.Γ. ΒΕΡΟΙΑΣ, Α.Ο.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, Γ.Α.Σ. ΕΝΙΠΕΥΣ, Α.Σ. ΑΡΜΟΝΙΑ Δ. ΔΕΛΤΑ,Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ, Γ.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ, Α.Σ. ΑΡΤΕΜΙΔΑ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ, Α.Ο. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ, Α.Γ.Ε. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΓΥΜΝ. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ, Α.Σ. ΙΡΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, Α.Σ. ΕΞΑΝΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ, Α.Ο. ΑΡΙΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ , Γ.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ, Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΛΑΡΙΣΑΣ, Γ.Σ. ΑΙΓΛΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Σ.Ρ.Γ. ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ, Γ.Ε. ΒΟΛΟΥ, Α.Σ.Ε.Ρ.Γ. ΔΡΑΜΑΣ

Οι αγώνες θα μεταδοθούν ζωντανά και θα μπορείτε να τους παρακαλουθήσετε (δείτε πιο κάτω) και μέσα απο το Sportorama.gr που είναι και χορηγός επικοινωνίας. 

Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Σάββατο  09/06/18
11:00 – 11:50 ΑΓΩΝΑΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Χ.Ο-σχοινί-στεφάνι-μπάλα)
11:50 – 12:00 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 2ου ΟΜΙΛΟΥ 
12:00 – 13:20 ΑΓΩΝΑΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)
13:20 – 13:30 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 3ου ΟΜΙΛΟΥ
13:30 – 14:50 ΑΓΩΝΑΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)
14:50 – 15:10 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15:10 – 16:30 ΑΓΩΝΑΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)
16:30 – 16:40 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 5ου ΟΜΙΛΟΥ
16:40 – 18:00 ΑΓΩΝΑΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)
18:00 – 18:10 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 6ου ΟΜΙΛΟΥ
18:10 – 19:30 ΑΓΩΝΑΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (Χ.0-σχοινί)
 
Κυριακή 10/06/18
11:00 – 12:20 ΑΓΩΝΑΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)
12:20 – 12:30 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 5ου ΟΜΙΛΟΥ 
12:30 – 13:50 ΑΓΩΝΑΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)
13:50 – 14:00 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 6ου ΟΜΙΛΟΥ 
14:00 – 15:20 ΑΓΩΝΑΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)
15:20 – 15:40 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15:40 – 17:00 ΑΓΩΝΑΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)
17:00 – 17:10 ΠΡΟΘΕΡΜΑΝΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ 3ου ΟΜΙΛΟΥ 
17:10 – 18:30 ΑΓΩΝΑΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ σε 2 όργανα (στεφάνι-μπάλα)
18:50 ΑΠΟΝΟΜΕΣ

Δείτε ΕΔΩ την κλήρωση για την σειρά εκτέλεσης των αθλητριών

 

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 07 Ιουνίου 2018

Share this article

Πολυμέσα

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Το Sportorama.gr

Μέσα απο το Sportorama.gr έχετε πλέον τη δυνατότητα να ενημερώνεστε καθημερινά με τον πιο έγκυρο, έγκαιρο και αποτελεσματικό τρόπο για όλα τα αθλητικά γεγονότα στον χώρο του Ν. Ημαθίας και όχι μόνο. Σκοπός μας είναι να μπορέσει όλη η αθλητική κοινωνία να προβάλει τις εκδηλώσεις της, να περάσει τα δικά της μηνύματα, να ενημερώσει τους χρήστες που θα το επισκέπτονται καθώς και να εκφράσει τυχόν παράπονα ή προβλήματα.

Τελευταια Νεα

Τα πιο Δημοφιλη...

Social Media